[2-3.2] Orlický maratón a půlmaratón

-  V rámci registrace na Orlický maratón bude možnost zakoupit běžkařské brýle a čepice značky Relax, rukavice, funkční prádlo a brýle značky R2 včetně fotochromatických. Vše za výhodné ceny v akci v rámci závodu se slevou 20-30%. Fotky naleznete na našem facebooku.

Po tři dny se od pátku do neděle 27.3. - 29.3.2015 na Horních Mísečkách konaly závody v běhu na lyžích vypsané pro kategorie žactva (2004–2001), dorostu (2000-1997), juniorů a dospělých (1996 a starší) - Bohemia Tour 2015. V neděli se pak zároveň uskutečnil Krkonošský maraton, jehož součástí bylo Mistrovství ČR dospělých "Hančův memoriál" a Mistrovství ČR veteránů.

V pátek byl nejprve na programu sprint s obratností volně, v sobotu závod volně s hromadným startem a v neděli byla Bohemka zakončena závodem klasicky s hromadným startem. Celkové pořadí závodníků v jednotlivých kategoriích Bohemia Tour 2015 bylo dáno součtem bodů získaných v jednotlivých disciplínách.

Závodníci SKI Skuhrov nad Bělou předvedli na konci zimní sezony dobré výkony. V pátečním sprintu s obratností volně se na 2. místo prosadila Zuzana Holíková a Šárka Jirásková. Jitka Štefková a Marek Vašátko byli osmí. V sobotním závodu volnou technikou s hromadným startem si nejlépe vedla Zuzana, která vybojovala 3. místo, Šárka skončila na 4. místě, Marek byl sedmý a Martin Štefek doběhl v mužích na desátém místě. V nedělní klasice s hromadným startem předvedli parádní výkony Zuzana Holíková a Marek Vašátko, kteří doběhli do cíle na druhých místech. Na desátém místě doběhla Jitka Štefková. Šárka Jirásková v mistrovském závodu juniorek na 15 km doběhla pátá. 

V celkovém hodnocení Bohemia Tour 2015 vybojovala stříbro dorostenka Zuzana Holíková, bronz vybojovala v kategorii ženy a juniorky Šárka Jirásková. Výborné páté místo nakonec vybojoval žák Marek Vašátko.

| Sprint s obratností - výsledky  | Volně Mass - výsledky  | Klasika Mass - výsledky  |   Hančův memoriál - výsledky  |  Bohemia Tour 2015 - celkové výsledky  |  Fotogalerie  |

© 2014 SKI Skuhrov