[2-3.2] Orlický maratón a půlmaratón

-  V rámci registrace na Orlický maratón bude možnost zakoupit běžkařské brýle a čepice značky Relax, rukavice, funkční prádlo a brýle značky R2 včetně fotochromatických. Vše za výhodné ceny v akci v rámci závodu se slevou 20-30%. Fotky naleznete na našem facebooku.

Rozlučku za vydařenou zimní sezonou obstaral tradiční oddílový karneval na lyžích. Děti si tak zpestřily sobotní dopoledne a společně se svými rodiči si zařádily na perfektně upravená sjezdovce Tendr Ski na Šerlišském Mlýně. Celé akci navíc přálo slunečné počasí, které rozjasnilo tváře všech účastníků.

Pro děti v maskách nejrůznějších pohádkových či nadpozemských postav byly připraveny soutěže na sněhu a nechyběl také skokanský můstek, na kterém se skákalo o stylové body za provedení skoku a hlavně doskoku. Ve všech discipínách byly vidět úžasné a odvážné výkony, které mladí sporťáci předvedli.

Po vydařeném dopoledním skotačení maškar na lyžích následoval v horské chatě oběd a v odpoledních hodinách proběhlo fotografování závodníků se získanými medailemi, diplomy a trofejemi. K dispozici nám byla celá chata, kde se vzpomínalo na končící vydařenou sezonu, hrály společenské hry a posedělo ve společenské místnopsti.

Velký dík patří rodině Klinských a personálu chaty za poskytnutí upravené sjezdovky s vlekem a za zázemí v chatě.


Fotogalerie

© 2014 SKI Skuhrov