V sobotu 3. října 2015 se v Trutnově běžel 30. ročník Memoriálu Květy Lelkové, který byl zároveň přeborem Královéhradeckého kraje v přespolním běhu lyžařů a zároveň 3. závodem poháru Královéhradeckého kraje.

Na tratích na Paradráze se představilo v 17 kategoriích celkem 317 běžců. Náš oddíl Wikov SKI Skuhrov nad Bělou reprezentovalo 23 běžců. Jedinné vítězství v kategorii minižákyně vybojovala Veronika Holíková. Na druhých místech doběhly nejmladší žákyně Ivana Smažíková a mladší žákyně Kateřina Smažíková. Obě také získaly stříbrnou medaili v přeboru Královéhradeckého kraje. Starší žákyně Jana Dohnálková doběhla na 10. místě což stačilo na bronz v krajském přeboru. Starší žák Jan Maryška se umístil na 9. místě a bral také bronz v krajském přeboru. Mladší dorostenec Marek Vašátko se stal krajským přeborníkem. V kategorii doběhl na 3. místě.
Vítězem hlavního závodu mužů se stal Petr Pechek a v ženách vyhrála vrchlabská reprezentantka v běhu na lyžích Karolína Grohová.
Výsledky ostatních závodníků najdete ve výsledkové listině.