[2-3.2] Orlický maratón a půlmaratón

-  V rámci registrace na Orlický maratón bude možnost zakoupit běžkařské brýle a čepice značky Relax, rukavice, funkční prádlo a brýle značky R2 včetně fotochromatických. Vše za výhodné ceny v akci v rámci závodu se slevou 20-30%. Fotky naleznete na našem facebooku.

V polovině listopadu jsme vyjeli za sněhem do Itálie a sice do městečka Livigno. Ubytování i jídlo bylo na skvělé úrovni, což bylo vidět po jídle na prázdných talířích. Co se týče trénování, tak ráno nás vždy čekala rozcvička v podobě krátkého běhu a nácviku techniky na suchu. Dopolední trénink patřil klasice a odpoledne jsme převážně jezdili skate.

Livigno20152

První tři dny se však naše tempo podobalo spíše skialpinismu, neboť jsme se museli adaptovat na vysokou nadmořskou výšku. Po pondělním půldenním volnu se však naše tréninky naprosto změnily. Začaly být delší, náročnější a víc v tempu, proto pro nás bylo čtvrteční volno spásný den a  krom válení v posteli jsme se mohli konečně vydat do města na obhlídku místních obchůdků. Typickou zimní koulovačku i stavění sněhuláka jsme si museli bohužel odpustit, protože přírodního sněhu nebyl ani milimetr a kdybychom stavěli z technického sněhu, tak už by nezbylo nic na lyžování, ale i přes to jsme si těch 10 dnů báječně užili a už se nemůže dočkat dalšího zimního soustředění které nás čeká za necelých 10 dnů na Božím Daru v Krušných horách.

Livigno20153Livigno20151

Livigno20154

© 2014 SKI Skuhrov